ZWRP patronem III edycji Kongresu Trendy Energetyczne 2020

Związek Województw Rzeczypospolitej Polskiej został jednym z patronów III edycji Kongresu Trendy Energetyczne 2020. Kongres jest dziś wiodącym wydarzeniem branży energetycznej, w szczególności sektora OZE. Zachęcamy wszystkich do udziału i do spotkania z przedstawicielami sektora energetycznego.

zwrp131020202

Kongres odbędzie się 27-29 października 2020 r. Z racji obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa oraz w trosce o zdrowie uczestników, wydarzenie jest organizowane w formule online, zapewniając nowoczesny streaming oraz atrakcyjny format telewizyjny.
Podczas tegorocznej edycji zostaną omówione zagadnienia z obszaru zainteresowań ZWRP jak ochrona środowiska czy transformacja energetyczna. W trakcie Kongresu eksperci sektora energetycznego będą dyskutować na temat bieżących wyzwań stojących przed transformacją energetyczną w Polsce, w dobie zaostrzającej się polityki klimatycznej. Prelegenci wskażą najważniejsze trendy w energetyce, które mają realne przełożenie na otaczającą nas rzeczywistość. Wśród omawianych zagadnień będzie przyszłość wodoru, fotowoltaika, rozwój sieci elektroenergetycznych, elektryfikacja a ciepłownictwo, offshore i onshore - polski pomysł na wiatr, ceny energii, postępy w walce ze smogiem czy technologie vehicle-to-grid.
Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, które jest dziś miejscem spotkań praktyków i czołowych ekspertów sektora energii.
Szczegółowy plan wydarzenia jest dostępny na stronie wydarzenia - TrendyEnergetyczne.pl.

Czytany 122 razy