Międzynarodowa Konferencja Mazovia Circular Week

Mazovia Circular Week to wydarzenie skierowane do przedstawicieli administracji publicznej, samorządu terytorialnego, przedsiębiorstw, menedżerów zajmujących się tematyką zrównoważonego rozwoju i CSR, start-upów oraz mediów.

Planujemy również zorganizować dyskusję panelowe różnych grup interesariuszy (przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, przedstawicieli administracji państwowej i samorządu terytorialnego) na temat tego, jak korzystać z rozwiązań gospodarki cyrkularnej.
Odbędzie się 16 października br. W programie m.in. panel poświęcony gospodarce obiegu zamkniętego w polityce regionalnej oraz panel dotyczący budowania cyrkularnego sysyemu gospodarowania odpadami.
Konferencja odbywa się w ramach CIRCULAR WEEK 12-18 października 2020.
Circular Week to międzynarodowa seria wydarzeń i inicjatyw poświęconych tematyce gospodarki cyrkularnej i zrównoważonego rozwoju, które będą odbywały się w całej Europie. Celem Circular Week jest promowanie idei gospodarki obiegu zamkniętego, wspieranie zrównoważonych modeli biznesowych i nawiązanie współpracy pomiędzy interesariuszami.
Inicjatywa objęta jest patronatem honorowym Związku Województw RP.

Więcej informacji i Infografika: https://circularweek.org/

Czytany 111 razy