The Future is Data. Konferencja resortu cyfryzacji

Przyszłość to dane to konferencja organizowana przez Ministerstwo Cyfryzacji. Jej głównym celem jest wymiana wiedzy i doświadczeń na temat szans i wyzwań w zakresie otwierania danych, promocja ich potencjału oraz zachęcenie do ich wykorzystywania w innowacyjnych produktach i usługach.

Czytaj więcej...
poniedziałek, 19 października 2020 11:54

Świętokrzyskie. Obradował sejmik województwa

Etykiety

W trybie zdalnym odbyła się XXV sesja Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Obrady z Sali Kameralnej Filharmonii Świętokrzyskiej prowadził przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Andrzej Pruś. W sesji uczestniczyli marszałek województwa Andrzej Bętkowski, wicemarszałkowie Renata Janik i Marek Bogusławski oraz członkowie Zarządu Województwa Marek Jońca i Tomasz Jamka.

Czytaj więcej...
piątek, 16 października 2020 09:06

Podkarpackie. RPO z najlepszym tempem wykorzystania środków

Etykiety

Podkarpacie ze swoim Regionalnym Programem Operacyjnym 2014-2020 ma najlepsze w Polsce tempo wykorzystania środków. Tak wynika z danych Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej z połowy października. Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 ma najlepsze wykorzystanie puli środków ze wszystkich programów regionalnych.

Czytaj więcej...
piątek, 16 października 2020 09:03
Strona 1 z 3680