„Polska Smakuje”, a Lubelskie najbardziej!

Etykiety

Producenci żywności z województwa lubelskiego, w szczególności tych wytwarzających produkty certyfikowane oraz wyroby regionalne, zaproszeni są do rejestracji w programie „Polska Smakuje”. Funkcjonująca w ramach projektu strona internetowa oraz aplikacja mobilna są doskonałą formą promocji oferty, a jednocześnie różnorodności kulinarnej województwa lubelskiego.

Czytaj więcej...
poniedziałek, 14 stycznia 2019 00:50

Zaproszenie do krainy lubelskich produktów tradycyjnych

Etykiety

„W krainie lubelskich produktów tradycyjnych” to tytuł publikacji, którą Urząd Marszałkowski cyklicznie wznawia, uzupełniając o nowe treści. Z początkiem 2019 roku ukazała się nowa edycja. Na kartach katalogu znajdą Państwo nie tylko opis lokalnych specjałów, ale i receptury, jak je samodzielnie wykonać. Absolutną nowością niniejszego wydania jest rozdział „Lubelscy kucharze polecają”. To wyjątkowa okazja do poznania tajemnych dotąd przepisów szefów kuchni! Wersję elektroniczną publikacji można już pobrać z Internetu.

Czytaj więcej...
czwartek, 10 stycznia 2019 00:41

O nowych możliwościach w produkcji żywności

Etykiety

Producentów rolno-spożywczych z terenu województwa lubelskiego serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pt. „Żywność wysokiej jakości – produkty tradycyjne i regionalne. Nowe możliwości i rozwiązania”. Spotkanie organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego we współpracy z lubelskim oddziałem Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz Stowarzyszeniem Lubelskich Kucharzy, odbędzie się 10 stycznia 2019 r. w Lublinie.

Czytaj więcej...
piątek, 04 stycznia 2019 00:29