Konferencja „Międzynarodowa współpraca gospodarcza regionów państw Grupy Wyszehradzkiej z uwzględnieniem współpracy z Chinami”

Od 14 Listopada 2016 00:00 do 15 Listopada 2016 00:00
Utworzone przez Administrator
Kategorie: Zaproszenia
Widziane: 1498

Województwo Łódzkie zaprasza na konferencję „Międzynarodowa współpraca gospodarcza regionów państw Grupy Wyszehradzkiej z uwzględnieniem współpracy z Chinami”, która odbędzie się 15 listopada w łódzkim hotelu Andel’s. Spotkanie odbywa się w ramach IX Europejskiego Forum Gospodarczego.  

home logo Forum 1

W ramach konferencji odbędą się dwa panele dyskusyjne. Pierwszy będzie poświęcony wzajemnej współpracy regionów państw Grupy Wyszehradzkiej, w wymiarze gospodarczym i nie tylko. Tematem drugiego panelu są możliwości, jakie przed państwami Grupy Wyszehradzkiej stawia współpraca z Chinami.

Wśród poruszanych zagadnień znajdą się m.in. wyzwania i możliwości pogłębienia współpracy gospodarczej państw V4, doświadczenia regionów wyszehradzkich w zakresie współpracy z Chinami i perspektywy na przyszłość. Do dyskusji zasiądą eksperci, szefowie regionów i wysokiej rangi dyplomaci, wśród nich Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Republiki Czeskiej, p. Jaroslav Ludva. Konferencji będzie towarzyszyła wystawa prac plastycznych i fotograficznych. Wydarzenie otrzymało dofinansowanie z Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

Więcej informacji: v4.lodzkie.pl. Rejestracja: forum.lodzkie.pl/zarejestruj-sie/