Nagroda dla Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie

W Zakopanem podczas V Forum Kierowników IT w Administracji wręczono nagrody w konkursie, przyznawane za projekty informatyczne zrealizowane w instytucjach publicznych. Ideą konkursu jest wyróżnienie jednostek, które poprzez zrealizowane projekty ułatwiły dostęp do usług publicznych, poprawiły jakość obsługi oraz komunikację z obywatelami i innymi urzędami.

Czytaj więcej...
piątek, 20 kwietnia 2018 00:55

Ekologiczne pojazdy przyszłością Małopolski

Etykiety

Elektryczne samochody, skutery, rowery, trójkołowce – to pojazdy, które mieszkańcy Krakowa oraz turyści, mogli zobaczyć i przetestować podczas specjalnego pokazu z udziałem marszałka Jacka Krupy. Odbył się on nie bez powodu – to właśnie ze stolicy Małopolski, już w czerwcu, wystartuje rajd ekologicznych pojazdów do Zakopanego. Jego zwycięzcą będzie jednak nie ten, kto najszybciej, ale kto najbardziej „eko” dojedzie do stolicy Tatr. To jednak tylko jedna z wielu ciekawych inicjatyw przewidzianych w ramach zbliżającego się Międzynarodowego Forum Energetyka i Środowisko EKOZAKOPANE, którego współorganizatorem jest województwo małopolskie.

Czytaj więcej...
piątek, 20 kwietnia 2018 00:48

Wizyta w centrum przyszłości medycyny

Etykiety

Wizyta w Biomedical Research – jednym z największych ośrodków badań biomedycznych w południowej Europie, to ostatni punkt misji gospodarczej do Hiszpanii. Lubuska delegacja z marszałek Elżbietą Anną Polak na czele miała okazję zwiedzić i zapoznać się z działalnością jednego z najnowocześniejszych centrów naukowo-badawczych w Europie.

Czytaj więcej...
piątek, 20 kwietnia 2018 00:42