Róża Regionów 2019 dla województwa podlaskiego

Sześć folderów tematycznych - „Podlaskie aktywnie”, „Podlaskie z rodziną”, „Podlaskie bez pośpiechu”, „Podlaskie w kulturowym tyglu”, „Podlaskie żubry, łosie, ptaki i robaki” oraz „Podlaskie na wodzie” zwyciężyło w kategorii Folder IX edycji konkursu Róża Regionów, organizowanym przez „Wiadomości Turystyczne” – ogólnopolski miesięcznik branży turystycznej.

3423423e

- Ta nagroda to ogromne wyróżnienie, tym bardziej, że kapituła konkursu przyznała, iż poziom graficzny i merytoryczny co edycję jest wyższy i tym trudniej wybrać zwycięzcę. To bardzo cieszy i daje satysfakcję. Świadczy też o tym, że spełniamy oczekiwania turystów odwiedzających nasz region, a to przecież najważniejsze - mówiła w rozmowie z Wrotami Podlasia Bożena Nienałtowska, dyrektorka Departamentu Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.
Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy wydawnictwo UMWP zostaje docenione. W 2011 r. było wyróżnienie za materiały promocyjne, zaś w roku ubiegłym Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna, której członkiem jest Urząd, wygrała Różę Regionów w kategorii „Aplikacje Mobilne” za stronę podlaskie.travel .
Foldery turystyczne UMWP dostępne są m.in. podczas targów i imprez branżowych.

Konkurs Róża Regionów, organizowany przez Wiadomości Turystyczne, zwraca uwagę na jakość promocji naszego kraju poprzez ekspercką ocenę promocji miast, regionów i produktów turystycznych. W tym roku wyniki Konkursu zostaną zaprezentowane jutro podczas otwarcia targów Tour Salon w Poznaniu.

aa/red.mp
Źródło: www.wrotapodlasia.pl
(ski)

Czytany 59 razy