Prestiżowa nagroda za promocję regionu

Województwo Kujawsko-Pomorskie otrzymało Grand Prix Kryształów PR-u w kategorii „Najlepsza gazeta miejska/biuletyn” za magazyn „Lubię tu być” podczas XV ogólnopolskiej konferencji „PR w samorządzie i administracji publicznej”. Kryształy PR to jedna z najważniejszych nagród marketingowych dla samorządów w Polsce.

805345m

Magazyn „Lubię tu być”, wydawany co roku od 2015 r. na okoliczność Święta Województwa, promuje region poprzez ludzi – lokalnych twórców, naukowców, ludzi biznesu, historyków, pasjonatów. Jury doceniło przede wszystkim oryginalny sposób prezentacji regionu, rozwiązania graficzne, skład, konsekwencję w tworzeniu pisma oraz ciekawe okładki, które są zapowiedzią interesujących treści na pozostałych stronach magazynu. Pismo powstaje we współpracy z Polska Press i jest dodawane do „Gazety Pomorskiej”, „Expressu Bydgoskiego” i toruńskich „Nowości”. Mieszkańcy regionu mogą otrzymać je (w formie papierowej) także w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego albo zapoznać się z jego treścią w wersji elektronicznej na profilu województwa w serwisie issuu.com: http://bit.ly/Magazyn_LubieTuByc
Grand Prix Kryształów PR region dostał po raz trzeci. W 2017 roku laur w kategorii „Najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych”, a rok wcześniej przyznano Grand Prix za najlepszą promocję projektów unijnych (z użyciem regionalnych akcentów w popularnej grze Minecraft).

Departament Promocji i Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu
Źródło: www.kujawsko-pomorskie.pl
(ski)