Róża Regionów dla podlaskie.travel

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna została doceniona za stronę podlaskie.travel i zwyciężyła w kategorii „aplikacje mobilne” w konkursie Róża Regionów, organizowanym przez Wiadomości Turystyczne.

5w3445

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie wyróżnień miało miejsce podczas otwarcia targów Tour Salon na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Uruchomiona w połowie 2018 roku strona podlaskie.travel ma za zadanie budować atrakcyjny pod kątem turystycznym wizerunek regionu, w sposób zgodny z przyjętą strategia komunikacji. To element działań content marketingowych – wartościowe, łatwe w przyswojeniu i atrakcyjne wizualnie treści, są promowane w social media, także przez działania płatne, dzięki czemu precyzyjnie docierają do grupy docelowej.
Nagrody w imieniu Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej odebrał prezes PROT Michał Podbielski oraz dyrektorka Biura PROT Małgorzata Masłowska.

Konkurs Róża Regionów, organizowany przez Wiadomości Turystyczne, zwraca uwagę na jakość promocji naszego kraju poprzez ekspercką ocenę promocji miast, regionów i produktów turystycznych.

Źródło: www.wrotapodlasia.pl
(ski)