Wakacyjne wydanie e-magazynu „Nasz Region”

Lato w pełni! To nie czas, by siedzieć w domu. Dla czytelników e – magazynu „Nasz Region” (nr 3) przygotowano propozycje wycieczek (oczywiście, w formie artykułów), na które warto się wybrać szlakiem Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

12p

Magazyn „Nasz Region” powstaje z myślą o Czytelnikach, którzy szukają  informacji o tym, jak zmienia się Wielkopolska dzięki Funduszom Europejskim. Wielkopolska ma bardzo wiele do zaoferowania, również w sferze turystyki. Pokazano trzy niezwykłe miejsca, które, dzięki wsparciu z WRPO, 2014+ zyskały blask i przyciągają do siebie turystów nie tylko z regionu, ale z całej Polski. Co ciekawego można znaleźć w Muzeum Rolnictwa? Jak wygląda nocne widowisko plenerowe opowiadające o historii Polski? Wreszcie, – czym zasłynęli w naszym kraju olenderscy osadnicy? Przeczytaj artykuł „Całą rodziną na szlaku WRPO”.
Warto zobaczyć w te wakacje, również zabytkowe świątynie. To nie tylko cenne zabytki, ale też kawał polskiej historii. Przeczytaj artykuł „Sakralne perły Wielkopolski” i dowiedz się, w jaki sposób te świątynie odzyskują blask dzięki WRPO 2014+, a także wywiad z Ewą Przydrożną, która przekonuje, że „W Wielkopolsce jest przygoda i historia”.
Obejrzyj e-magazyn „Nasz Region” – kliknij (https://wrpo.wielkopolskie.pl/e-biuletyn/2018/3/index.html)

Źródło: https://wrpo.wielkopolskie.pl/e-biuletyn/2018/3/index.html
(ski)