Kongres Kobiet w Lubniewicach

W piątek w Lubniewicach rozpocznie się kolejny Festiwal Michaliny Wisłockiej – legendarnej seksuolożki. Ważnym punktem tego wydarzenia będzie Kongres Kobiet organizowany przez Urząd Marszałkowski (7 lipca).

74444477ie

Podczas kongresu mowa będzie o sprawach istotnych dla Pań, nie zabraknie także dobrej zabawy i możliwości odpoczynku nad jednym z najpiękniejszych lubuskich jezior. W imprezie udział weźmie marszałek Elżbieta Anna Polak.
Lubniewice to miasto, które polska publiczność mogła szerzej poznać m.in. dzięki filmowi „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej.” To właśnie w tej miejscowości od kilku lat istnieje Park Miłości, który magazyn National Geographic wskazał, jako jedno z 10 miejsc w województwie lubuskim, które trzeba odwiedzić.
Właśnie w takiej scenerii zostanie zorganizowany kolejny z Kongresów Kobiet.  Dla uczestników przygotowano Kongresową Kawiarenkę. O sprawach ważnych dla pań, ale i nie tylko rozmawiać będą m.in. marszałek Elżbieta Anna Polak, seksuolog prof. Zbigniew Izdebski i językoznawca prof. Jerzy Bralczyk.
Kongres Kobiet w Lubniewicach, to jednak zdecydowanie więcej. W programie coś dla siebie znajdą miłośnicy aktywności. Czekają na nich pokazy zumby. Zrelaksować się będzie można w strefie zdrowia i urody, gdzie zadbaliśmy o masaże, maseczki i bezpłatne badania.  Dla głodnych wiedzy zaplanowano warsztaty: jak poruszać się w świecie mediów społecznościowych i wykorzystać środki unijne na własny biznes.

Źródło: www.lubuskie.pl
(ski)