Nowy numer Gazety Małopolska

Trwa  dystrybucja kolejnego numeru Gazety Małopolska. Przez kolejne 3 tygodnie milion egzemplarzy trafi do skrzynek w całej Małopolsce. W najnowszym wydaniu jest spora dawka przydatnych informacji,  m.in.: jak trafić pod skrzydła Tele-Anioła, czyli wziąć udział w innowacyjnym projekcie opieki nad osobami niesamodzielnymi, jak zdobyć pieniądze na rozwój swojej firmy oraz gdzie wybrać się na wycieczkę rowerową z całą rodziną, by przeżyć niezapomnianą rowerową przygodę.

331ie

Przed nami wakacje. W Gazecie Małopolska są  propozycje wypoczynku. Od 30 czerwca znów będzie można komfortowo dojechać do Zakopanego pociągiem i to nie byle jakim lecz nowoczesną Luxtorpedą. Na okres wakacyjny województwo małopolskie uruchomiło pociągi przyspieszone na linii Kraków – Zakopane – Kraków. Na stałe kursuje także Podhalańska Kolej Regionalna. Małopolska podjęła współpracę z samorządami Krajów Preszowskiego i Żylińskiego, by uruchomić regularne połączenia transgraniczne pomiędzy Polską i Słowacją.
Na szczęście w Małopolsce przybywa malowniczych tras rowerowych dla cyklistów, zarówno tych początkujących jak i bardziej zaawansowanych. W najnowszej Gazecie Małopolska zamieszczono mapę z nowymi trasami rowerowymi, która umożliwi podróże po najpiękniejszych ścieżkach rowerowych regionu.

Źródło: www.malopolska.pl
(ski)