Małopolska dla maturzystów

To będzie wyjątkowe wydarzenie. Pierwsze takie w historii, a do tego zupełnie bezpłatne. W jednym miejscu spotkają się tegoroczni małopolscy maturzyści.  23 czerwca w TAURON Arenie Kraków specjalnie dla nich zagrają  polskie gwiazdy: Margaret, Kamil Bednarek i Afromental. Małopolska już dziś zaprasza maturzystów na ten koncert.

małkie

- W tym roku ponad 20 tysięcy Małopolan przystąpiło do egzaminu dojrzałości. Wcześniej przez wiele miesięcy skrupulatnie się do niego przygotowywali. Po tym ogromnym wysiłku, który – głęboko w to wierzę – zaowocuje miejscem na wybranej uczelni, chciałbym by uroczyście i wspólnie zamknęli ten jakże ważny etap edukacji. Dla rozproszonych po całym regionie maturzystów zaplanowaliśmy zatem wyjątkowe wydarzenie. 23 czerwca spotkamy się wszyscy w jednym miejscu i w atmosferze radości, a przede wszystkim dobrej muzyki będziemy wspólnie się bawić i świętować zakończone właśnie egzaminy. Liczę, że pierwsza tego typu inicjatywa na skalę nie tylko województwa, ale i kraju będzie początkiem nowej, małopolskiej tradycji – mówi Grzegorz Lipiec z zarządu województwa.
A jak zdobyć bezpłatną wejściówkę? Są one dostępne on-line. Wystarczy wejść na stronę www.malopolska.pl/dlamaturzystow i kliknąć na baner koncertu „Małopolska dla maturzystów”, stąd nastąpi przekierowanie na właściwy adres. Można także pobrać ją bezpośrednio ze strony www.ebilet.pl.
Muzyczne show rozpocznie się o 16.30. W przerwie pomiędzy występami zaplanowano pochód poloneza oraz quiz z nagrodami. Warto zaznaczyć, że wydarzenie otworzy marszałek Małopolski Jacek Krupa, a poprowadzą je znani i lubiani Irek Jakubek i Maciek Rock.

Źródło: www.malopolska.pl
(ski)