Zagraj i wygraj bilety na Mundial!

Odbędzie się turniej piłki nożnej dla drużyn amatorskich pod patronatem marszałka województwa lubelskiego. Na zwycięzców czeka 40 biletów na mecz polskiej reprezentacji, która 28 czerwca zagra w Wołgogradzie z Japonią!

piłwwka

– Chcemy by turniej był piłkarskim świętem nas wszystkich. W tym roku kibicujemy biało-czerwonym, ich udział w Mundialu to prezent dla nas na 100-lecie odzyskania niepodległości. Chcemy przyczynić się do popularyzacji piłki nożnej w naszym województwie. Dziękuje prezesowi PZPN za umożliwienie zakupu 40 biletów dla 3 drużyn, które wyłonimy w turnieju piłkarskim. Turniej będzie skierowany do młodzieży w wieku szkolnym i old boyów. Trwają prace nad regulaminem. Podamy go w ciągu najbliższych dwóch tygodni. – powiedział Sławomir Sosnowski, marszałek województwa lubelskiego.
W turnieju będą mogły wziąć udział drużyny amatorskie w różnych grupach wiekowych, zaczynamy od szkół różnych szczebli. Samorząd województwa  pokryje koszty zakupu biletów, transportu i zakwaterowania. W lutym ogłoszony zostanie regulamin turnieju. Rozgrywki odbędą się w marcu i kwietniu.

Źródło: www.lubelskie.pl
(ski)