Lubelskie – Investor-Friendly Region

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego  został wyróżniony i otrzymał główną nagrodę w kategorii Investor-Friendly Region. Tytuł dla regionu przyjaznego inwestorom przyznano po raz pierwszy! Statuetkę odebrali przedstawiciele Zespołu Biznes Lubelskie, którzy zajmują się obsługą inwestorów.  Przedstawiciele Lubelskiego gratulowali pozostałym laureatom i podkreślali, że region cały czas się rozwija i przyciąga coraz więcej nowych inwestycji. Przede wszystkim zachęcali wszystkich przedsiębiorców do inwestowania na Lubelszczyźnie – regionie przyjaznym inwestorom.

111d

Konkurs Hall of Fame organizuje miesięcznik CIJ Europe, wiodący magazyn poświęcony rynkowi nieruchomości Europy Centralnej i Południowo-Wschodniej. Jest to drugi etap prestiżowego konkursu CIJ Awards organizowany w celu wyłonienia zwycięskich firm począwszy od deweloperów po dostawców usług na forum europejskim. W finale spotkali się najlepsi z najlepszych z 6 krajów europejskich.
W Gali HOF Awards 2017 dla Europy Centralnej i Wschodniej wzięło udział ponad 300 ekspertów rynku nieruchomości z 17 krajów. W składzie tegorocznego jury zasiadali najbardziej znani CEO z branży nieruchomości, jak również dyrektorzy, stowarzyszenia, a także czytelnicy CIJ Europe. Istniała również możliwość wzięcia udziału w głosowaniu dla zainteresowanych ekspertów z rynku.  

Źródło: www.lubelskie.pl
(ski)