Przedświąteczna wystawa rękodzieła i kiermasz

Połączona z kiermaszem przedświąteczna wystawa rękodzieła osób niepełnosprawnych „My też potrafimy” odbyła się wczoraj w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu. Swoje prace wystawili podopieczni warsztatów terapii zajęciowej, domów pomocy i samopomocy społecznej, zakładów aktywności zawodowej oraz organizacji pozarządowych z całego regionu.

Czytaj więcej...
piątek, 16 marca 2018 00:19

Podział Mazowsza trzeba lepiej wykorzystać

Etykiety

Mazowsze na potrzeby unijnych statystyk jest od stycznia br. traktowane jako dwa obszary: stołeczny i regionalny. Trzeba to wykorzystać do lepszego dopasowania pieniędzy z UE dla poszczególnych obszarów po 2020 r. - podał Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Czytaj więcej...
piątek, 16 marca 2018 00:16

Przedświąteczne z emerytowanymi pracownikami Urzędu

Etykiety

- Dziękuję za kolejne nasze wspólne spotkanie, ogromną wartość, jaką włożyliście w budowanie struktur administracyjnych samorządu województwa świętokrzyskiego, a przede wszystkim budowanie relacji, więzi międzyludzkich, które mają szczególne znaczenie w dzisiejszym świecie – mówił Piotr Żołądek, członek zarządu województwa podczas świątecznego spotkania z emerytowanymi pracownikami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Z byłymi pracownikami spotkali się także Bernard Antos, sekretarz województwa oraz Zbigniew Walas, dyrektor Biura Kadr i Rozwoju Zawodowego.

Czytaj więcej...
piątek, 16 marca 2018 00:12